Projekcja na parze Airscreen - ATM

Projekcja na parze  Airscreen  - ATM

Tylna projekcja na mgle

Nowoczesny ekran mgłowy to zupełnie nowatorski i zaskakujący pomysł na uatrakcyjnienie aranżacji przestrzeni przeznaczonej do licznych spotkań towarzyskich. Ekrany mgłowe są wynikiem pracy nowoczesnych urządzeń multimedialnych, dzięki którym powstaje strumień pary będący jednocześnie nośnikiem dla emitowanego obrazu. Laminarny przepływ powietrza we wnętrzu odbywa się z dużych odległości, dzięki czemu wszelkie informacje umieszczane na ekranie mgłowym są idealnie czytelne.

Z ekranami mgłowymi użytkownik wchodzić może także w różne interakcje. Pod wpływem dotyku ludzkiej ręki para nie rozpływa się, na takim ekranie można przeprowadzać różne etapy wirtualnych gier i zmagań, które przynoszą wiele radości zarówno młodszym, jak i starszym. Te nowoczesne ekrany na zachodzie zrobiły prawdziwą furorę, a teraz nadszedł wreszcie czas, aby odnalazły się także w Polsce. Poleca się je do wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych. Świetnie sprawdzają się jako przestrzenne tablice emitujące aktualne menu oraz ofertę lokali.

Przydatne są także w kinach, kawiarniach i wszędzie tam, gdzie panuje wysokie nastawienie na liczną rzeszę odwiedzających. Wnętrze lokalu od razu zyskuje na zastosowaniu tego typu ekranu. Teraz ekran nie musi być sztywno zamocowany do ściany. Nie trzeba też pokonywać dystansu kilkunastu metrów, by dojść do miejsca, w którym przeczytamy interesujące nas informacje. W nowoczesnej przestrzeni możliwe stało się wreszcie zaprojektowanie nośnika, który prezentuje czytelny przekaz z każdej strony.

 

Tylna projekcja na mgle podczas eventu prezentującego najnowszą serwerownie firmy ATM

Użyte technologie : Airscreen 2m wytwornica mgły , projektor instalacyjny z wymienną optyką

Klient : Atman ATM

multiTap fog screen projekcja na parze from multitap on Vimeo.

http://multitouch.pl/produkty/technologia-airscreen