Wszystkie nasze urządzenia wykorzystują inteligentny system emisji obrazu i śledzenia ruchu, umożliwiający rozpoznawanie gestów i dotyku.


Bogactwo interakcji

Proponowane przez naszą firmę rozwiązania „multitouch” umożliwiają jednoczesną interakcje wielu osób rozpoznając dowolną liczbę niezależnych akcji (dotknięć, przesunięć, ruchu) w danym momencie.

System interaktywnej projekcji obrazów multimedialnych umożliwia wszystkim użytkownikom na zapoznanie się z contentem marketingowym dzięki przejrzystej prezentacji treści, gier i zabaw w połączeniu z przyjaznym interfejsem użytkownika umożliwiającym każdemu na dotarcie do interesujących go informacji.

2640.jpg
2585.jpg

Nowoczesna technologia

W zależności od urządzenia, z bogatej oferty naszej firmy, obrazy wyświetlane są za pomocą projektora HD na specjalną folię tylno-projekcyjną zainstalowaną na szkle (witryna) lub poprzez monitor (monitory bezszwowe) LCD. Dzięki zastosowaniu tylnej projekcji lub monitorów LCD projekcja widoczna jest na szklanym panelu (ekran, witryna). W naszych rozwiązaniach stosujemy różnorodne technologie do interakcji systemu z użytkownikiem.

W przypadku witryny, podłogi lub ściany interaktywnej zastosowano system rozpoznawania ruchu „kinect” umożliwiający kontrolowanie i sterowanie treścią multimedialną za pomocą gestów przed witryną, ścianą lub na podłodze bez konieczności ich dotykania.

Pełna kontrola

W przypadku stołów multimedialnych, i witryn dotykowych zastosowano system rozpoznawania ruchu za pomocą czujników podczerwieni  a także systemów pojemnościowych umożliwiający precyzyjne kontrolowanie i sterowanie treścią multimedialną za pomocą dotknięć „multitouch”. W zależności od zastosowanego rozwiązania rozpoznającego od 2 do 40 akcji (dotknięć) jednocześnie.

Dzięki współpracy ze światowymi liderami z branży technologii interaktywnych we wszystkich naszych produktach zostały zastosowane najnowsze osiągnięcia z tej dziedziny.

2510.jpg

Gwarantujemy naszym klientom, długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie naszych urządzeń zapewniając pełną satysfakcję z ich wykorzystywania na targach, eventach i w codziennej pracy.

W naszej ofercie posiadamy następujące urządzenia

  • stoły / multimedialne ekrany dotykowe ( dual touch, multitouch, 32 - 120")
  • witryny sterowane gestem ( kinect control, projekcja, plazmy bezszwowe)
  • witryny sterowane dotykiem ( dual touch, multitouch)
  • podłogi interaktywne sterowane ruchem ( kinect control, projekcja)
  • ściany sterowane ruchem ( kinect control, projekcja)
  • bary multiTap ( multitouch, dowolny rozmiar)
  • infokioski (single i dual touch, 19 - 55")
  • Transparentne Ekrany LCD (multimedialne transparentne dotykowe okno wystawowe)

Oferta

multiTap to szereg rozwiązań technologicznych dopasowanych indywidualnie do potrzeb Twojej firmy. Poznaj możliwości i zorganizuj niezapomniany event z Multitap.