multiTap - to zespół młodych, doświadczonych i dynamicznych profesjonalistów z branży IT, których pasją są technologie interaktywne otaczające nasze codzienne życie, stające się jego integralną częścią na płaszczyznach biznesu, edukacji i zabawy.


Słowo o nas

multiTap - będąc producentem urządzeń dotykowych oraz kinetycznych jest w stanie zapewnić wysoką elastyczność rozwiązań dla wszystkich klientów z uwzględnieniem warunków panujących na rynku, przy zachowaniu atrakcyjności cenowej.

multiTap to również nowa marka rozwiązań dotykowych na polskim rynku powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży związanej z urządzeniami do multimedialnej promocji wizualnej. Przez lata budowaliśmy i doskonaliliśmy nasze doświadczenie pod marką Europe Led, będąc pionierem na rynku wielkoformatowych ekranów LED w Polsce.

Wraz z rozwojem technologii dotykowych stworzyliśmy ośrodek badawczo rozwojowy w celu wykorzystania najnowszych osiągnięć techniki przy rozwoju autorskich rozwiązań z tej dziedziny. Celem postawionym przed naszymi inżynierami było ożywienie istniejących powierzchni poprzez zastosowanie interaktywnych, wizualnych technologii dotykowych. W procesie rozwoju naszych technologii nie tylko tworzymy własne rozwiązania oparte na najnowocześniejszych zdobyczach technologicznych, ale współpracujemy z branżowymi liderami z całego świata.

Nasza agencja eventowa multiTap Warszawa organizuje eventy dla firm , konferencje, targi ale także bierze udział w tworzeniu interaktywnych wystaw czy muzeów.

Zajmujemy się kompleksową obsługa multimedialną eventów dla firm.

3240.jpg

 

2590.jpg

Nasze rozwiązania

Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie jako interaktywne stoły służące do prezentacji multimedialnych wykorzystywanych przez firmy deweloperskie, bary i stoły w pubach, restauracjach, okna wystawowe w centrach handlowych oraz pomoce naukowe w szkołach i instytucjach edukacyjnych. Mogą służyć jako nieocenione narzędzie do promocji usług i produktów w czasie konwencji i targów, eventów jak i w codziennych działaniach marketingowych przedsiębiorstw w ich siedzibach.

Dzięki naszym rozwiązaniom istniejące elementy infrastruktury wykorzystywanej przy różnego typu aktywności gospodarczej mogą przekształcić się w przyjazne środowisko dynamicznej, innowacyjnej interakcji z klientem. Dzięki urządzeniom multiTap blaty barowe staną się platformą dodatkowych multimedialnych rozrywek, stoliki restauracyjne przekształcą się w interaktywną kartę dań i narzędzie promocji, witryny wystawowe zamienią się w innowacyjne źródło bezpośredniej informacji na temat produktów przyciągając do siebie klienta w niekonwencjonalny i naturalny sposób nawiązując relację z odbiorcą.  Niewykorzystywane dotąd powierzchnie ścian i podłóg mogą zamienić się nowoczesny interaktywny nośnik przekazu informacji.

 

Misją multiTap jako lidera na rynku technologii dotykowych w Polsce i Europie jest wdrażanie ekscytujących, jedynych w swoim rodzaju technologii dotykowych opartych na innowacyjnym sprzęcie i wysoce specjalistycznym oprogramowaniu.

Zalety multiTap

Targowe boksy wystawowe nabiorą nowego wymiaru dzięki prezentacji treści w interaktywny i nieszablonowy sposób, zajęcia w instytucjach edukacyjnych staną się przyjazne i interesujące dla uczniów dzięki nowatorskiej i naturalnej technologii prezentacji wiedzy.

Nasze w pełni customizowane rozwiązania nadają się dla dowolnej gałęzi działalności, marki lub kontentu. Zdjęcia, filmy, mapy, katalogi produktów, kampanie marketingowe od dziś mogą zyskać nowy interaktywny wymiar. Środowisko interaktywne nie jest tylko gadżetem mającym na celu zwrócenie uwagi, przy odpowiednim wykorzystaniu może stać się bezcennym narzędziem do zwielokrotnienia sprzedaży, czy zwiększenia skuteczności w promowaniu nowych marek i produktów.

Nasze produkty mogą być wykorzystywane do informowania, edukacji lub zabawy, a ludzie mający styczność z technologią multiTap zostaną wyeksponowani na zupełnie nowe doznania wywołując zaintrygowanie i inspiracje jak nigdy przedtem.

Urządzenia i ekrany dotykowe multiTap powodują zmianę wizerunku firm wykorzystujących ich zalety, wpływając znacząco na ich rynkową konkurencyjność, jednocześnie przy zachowaniu przystępnych cen.

2391.jpg

multitap logo animation - We from multitap on Vimeo.

Nasz zespół

A to my... czyli pełne pasji, wiedzy i doświadczenia tryby maszyny multiTap. Poznaj nas bliżej.

Oferta

multiTap to szereg rozwiązań technologicznych dopasowanych indywidualnie do potrzeb Twojej firmy. Poznaj możliwości i zorganizuj niezapomniany event z Multitap.