Kim jesteśmy

Kręcą nas nowoczesne kreacje, przemyślane briefy I odjazdowe eventy.

We craft imagination.

multiTap - jesteśmy interaktywnym domem produkcyjnym i dostawcą multimedialnych rozwiązań future marketingowych. 
Skoncentrowani na kreatywności świadomie wyznaczamy trendy high-tech. Zapewniamy zupełne wsparcie Twoich cyfrowych innowacji na poziomie technologi i autorskiego oprogramowania desktop/mobile.
 
Nasze rozwiązania to designerskie stoły dotykowe, infokioski, ściany wideo LED, hologramy 3D, roboty i wiele innych.

Nasza struktura to: 

  1. Agencja eventowa - rental sprzętu na potrzeby eventów, targów i konferencji
  2. Dział instalacji stałych - galerie handlowe, salony sprzedaży, muzea , sale konferencyjne 
  3. Software Studio - autorskie aplikacje interaktywne  oraz zdalne zarządzanie rozproszoną siecią nośników Digital Signage 
  4. Studio kreacji contentu wideo i animacji 3D.

Wiem co i wiemy jak.  Bez zbędnej ściemy…
tylko KREATYWNE pomysły. 

Innowacje Technologia Wyobraźnia

Wizja Przyszłość Sukces

Skuteczność Promocja Marka

multiTap - będąc producentem urządzeń dotykowych oraz kinetycznych jest w stanie zapewnić wysoką elastyczność rozwiązań dla wszystkich klientów z uwzględnieniem warunków panujących na rynku, przy zachowaniu atrakcyjności cenowej.

multiTap to również nowa marka rozwiązań dotykowych na polskim rynku powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w branży związanej z urządzeniami do multimedialnej promocji wizualnej. Przez lata budowaliśmy i doskonaliliśmy nasze doświadczenie pod marką Europe Led, będąc pionierem na rynku wielkoformatowych ekranów LED w Polsce.

Wraz z rozwojem technologii dotykowych stworzyliśmy ośrodek badawczo rozwojowy w celu wykorzystania najnowszych osiągnięć techniki przy rozwoju autorskich rozwiązań z tej dziedziny. Celem postawionym przed naszymi inżynierami było ożywienie istniejących powierzchni poprzez zastosowanie interaktywnych, wizualnych technologii dotykowych. W procesie rozwoju naszych technologii nie tylko tworzymy własne rozwiązania oparte na najnowocześniejszych zdobyczach technologicznych, ale współpracujemy z branżowymi liderami z całego świata.

Zespół multiTap

Cześć. Co słychać ?

Adam

CEO

Marcin

Business Development Manager

Gosia

Key Account Manager

Krzysztof

Regional Sales Director

Michał

Event Specialist

Łukasz

Producer

Olga

Product Designer

Tomek

Event Specialist

Piotr

Key Account Manager

Artur

Event Specialist

Dawid

Event Specialist

Nasze rozwiązania

Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie jako interaktywne stoły służące do prezentacji multimedialnych wykorzystywanych przez firmy deweloperskie, bary i stoły w pubach, restauracjach, okna wystawowe w centrach handlowych oraz pomoce naukowe w szkołach i instytucjach edukacyjnych. Mogą służyć jako nieocenione narzędzie do promocji usług i produktów w czasie konwencji i targów, eventów jak i w codziennych działaniach marketingowych przedsiębiorstw w ich siedzibach.

Dzięki naszym rozwiązaniom istniejące elementy infrastruktury wykorzystywanej przy różnego typu aktywności gospodarczej mogą przekształcić się w przyjazne środowisko dynamicznej, innowacyjnej interakcji z klientem. Dzięki urządzeniom multiTap blaty barowe staną się platformą dodatkowych multimedialnych rozrywek, stoliki restauracyjne przekształcą się w interaktywną kartę dań i narzędzie promocji, witryny wystawowe zamienią się w innowacyjne źródło bezpośredniej informacji na temat produktów przyciągając do siebie klienta w niekonwencjonalny i naturalny sposób nawiązując relację z odbiorcą.  Niewykorzystywane dotąd powierzchnie ścian i podłóg mogą zamienić się nowoczesny interaktywny nośnik przekazu informacji.

Zalety multiTap

Targowe boksy wystawowe nabiorą nowego wymiaru dzięki prezentacji treści w interaktywny i nieszablonowy sposób, zajęcia w instytucjach edukacyjnych staną się przyjazne i interesujące dla uczniów dzięki nowatorskiej i naturalnej technologii prezentacji wiedzy.

Nasze w pełni customizowane rozwiązania nadają się dla dowolnej gałęzi działalności, marki lub kontentu. Zdjęcia, filmy, mapy, katalogi produktów, kampanie marketingowe od dziś mogą zyskać nowy interaktywny wymiar. Środowisko interaktywne nie jest tylko gadżetem mającym na celu zwrócenie uwagi, przy odpowiednim wykorzystaniu może stać się bezcennym narzędziem do zwielokrotnienia sprzedaży, czy zwiększenia skuteczności w promowaniu nowych marek i produktów.

Nasze produkty mogą być wykorzystywane do informowania, edukacji lub zabawy, a ludzie mający styczność z technologią multiTap zostaną wyeksponowani na zupełnie nowe doznania wywołując zaintrygowanie i inspiracje jak nigdy przedtem.

Urządzenia i ekrany dotykowe multiTap powodują zmianę wizerunku firm wykorzystujących ich zalety, wpływając znacząco na ich rynkową konkurencyjność, jednocześnie przy zachowaniu przystępnych cen.

Jesteśmy oficjalnym partnerem 

Digital Signage LG
Samsung Polska
NEC